Magdalenka 2021 – wybory nowego lidera Grupy EMMANUEL

W miniony wtorek 23 listopada 2021 r w Emmanuelu odbyły się wybory nowego lidera grupy. Prawidłowość przebiegu głosowania nadzorował główny odpowiedzialny koordynator Archidiecezji Warszawskiej Odnowy ks. Andrzej Grefkowicz.    Większością głosów wygrała dotychczasowa vice liderka i animatorka Monika Kowalczyk. W Emmanuelu jest już od 11 lat, a w posłudze pastoralnej rady grupy i jako animator służy już 9 lat.

Podziękowaliśmy uroczyście dotychczasowej wieloletniej liderce Zosi Woźniak, która przewodziła naszej grupie przez 16 lat, przez 5 kadencji.  W czasie jej posługi wiele dobrego się działo we wspólnocie, w parafii i dla dobra ogółu Odnowy i kościoła.

Podczas uroczystości były przemowy, podziękowania opiekuna grupy ks. Mirosława Cholewy, życzenia spisane na papirusie z podpisami wszystkich członków grupy, kwiaty, modlitwy i śpiew, były też łzy wzruszenia.

W wyrazie naszej wdzięczności za wieloletnią posługę lidera i animatora, za duchowe prowadzenie grupy i matkowanie nam wręczyliśmy Zosi osobę Matki Bożej Fatimskiej napisaną w ikonie. Ikona została napisana  na desce i obmodlona przez artystkę Elżbietę Cyganek.

Na koniec był słodki poczęstunek- tort czekoladowo-pomarańczowy własnoręcznie wykonany przez jedną z naszych animatorek. Napis brzmiał : Dziękujemy Zosiu Emmanuel.

Prosimy o modlitwę za naszą Zosię i za nową liderkę Monikę.

Monika Kowalczyk

Zapraszamy do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Środę, 17 Sierpień 2022

Niech zstąpi na mnie, PANIE, Twoja łaska, Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy.

Ks. Psalmów 119:41

W przystępie gniewu ukryłem przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel.

Ks. Izajasza 54:8

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020
WARSZAWA – 16.XI.2019
WARSZAWA – 16.XI.2019
ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019
Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie
KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
ARTYKUŁ
artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA