świadectwo uzdrowienia Magdy

 Był marzec 2012 roku. Zaczął boleć mnie brzuch, myślałam że przejdzie, ale ból nie ustępował. W kwietniu poszłam do lekarza i dostałam skierowanie na badania, wyniki wyszły złe. Trafiłam do szpitala w Grójcu, gdzie wykonano mi powtórne badania, które się potwierdziły – markery były bardzo wysokie, co oznaczało tylko jedno – rak. Zaczęła mi się zbierać woda w brzuchu, nogi zaczęły mi puchnąć i nasilał się ból brzucha.

      Na początku maja trafiłam na salę operacyjną, gdzie usunięto mi jeden jajnik i wysłano na badania do Krakowa, a ja 11 maja 2012 zostałam wypisana ze szpitala do domu. Po powrocie do domu nie czułam się najlepiej, zaczęłam puchnąć. Nie mogłam prawidłowo funkcjonować – wstawać, siadać, a nawet oddychanie sprawiało mi trudności.

      W sobotę 12 maja 2012 trafiłam ponownie do szpitala, tym razem do Grodziska Mazowieckiego. Tam wykonano mi powtórne badania i porównano z poprzednimi, według lekarzy dostałam tylko lek na odwodnienie. Moja siostra dostała kontakt do charyzmatyka Zygmunta Szczepańskiego, zadzwoniła i poprosiła o modlitwę wstawienniczą. Była godzina 18.00. O 22.00 cała rodzina włączyła się w modlitwę o moje  uzdrowienie. O 23.00 wstałam z łóżka i poszłam do dyżurki, bo bardzo chciało mi się pić. Pielęgniarki wzięły mnie na wózek i poprosiły lekarza, żeby mnie zobaczył. Do rana opuchlizna ustąpiła prawie w całości, w niedzielę już mogłam sama funkcjonować. Pan doktor wysłał mnie na konsultację do Szpitala Bródnowskiego, podejrzewając chorą wątrobę. W tym czasie przyszły także wyniki badań z Krakowa, które nie pokazały żadnych zmian rakowych.

      W dniu 14.05.2012 wyszłam ze szpitala w stanie dobrym.

      Natomiast 16.05.2012 pojechaliśmy na konsultacje do szpitala.Pani Profesor, specjalistka od chorób wątroby, po wykonaniu wszystkich badań i przejrzeniu poprzednich badań oznajmiła, że wszystko jest dobrze, a na słowo „Dziękujemy” Pani Profesor powiedziała: „Nie mnie dziękujcie, tylko dajcie na mszę i tam podziękujcie”.

      Chwała Panu.

Cała dokumentacja jest dostępna, jeśli będzie taka potrzeba.

Słowo na Środę, 17 Sierpień 2022

Niech zstąpi na mnie, PANIE, Twoja łaska, Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy.

Ks. Psalmów 119:41

W przystępie gniewu ukryłem przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel.

Ks. Izajasza 54:8

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA