Uzdrowienie Matyldy

Szczęść Boże

       Mam na imię Danuta i chciałam opisać cud uzdrowienia Matyldy, wnuczki mojego brata, z ciężkiej choroby sepsy i jej powikłań, dokonanego przez Pana Jezusa Chrystusa poprzez modlitwę wstawienniczą Pana Zygmunta Szczepańskiego.

      Matylda zachorowała na ospę wietrzną i po kilku dniach dostała wysokiej gorączki. Lekarz nie widział problemu, bo były to powikłania po ospie. W sobotę na początku listopada stan dziecka bardzo się pogorszył i rodzice zawieźli je do szpitala we Wrocławiu. Tam po dokładnym zbadaniu wyrok: w wyniku nierozpoznanej szkarlatyny organizm został zaatakowany przez sepsę. Zaczęła się walka o życie, stan zdrowia z godziny na godzinę coraz gorszy. Zadzwoniłam do mojej córki Ewelinki, która zna Pana Zygmunta Szczepańskiego z prośbą o modlitwę wstawienniczą o zdrowie dla Matyldy, oraz prosząc najbliższe osoby, które wierzą w Boga o modlitwę.

        W środę stan zdrowia dziecka bardzo się poprawił, więc ciesząc się z tego bardzo, powoli zwolniliśmy „tempo z modlitwami”, a tu silny atak choroby z powikłaniami – zapalenie płuc, włókniak na płucu, woda w płucach, odma, niewydolność oddechowo-krążeniowa i wielonaczyniowa. Matylda została przewieziona do drugiego szpitala i znów walka, stan beznadziejny. Nie ma reakcji na antybiotyki, intubacja, silne leki przeciwbólowe i uspokajające. Dziecko bez oznak życia i znów proszę córkę: „dzwoń” do Pana Zygmunta Szczepańskiego i proś o modlitwę. Zadzwoniłam do brata i pytam jak tam „oczekując dobrych wieści”, a tu słyszę: stan ciężki, ale stabilny, ale jeśli przeżyje to będzie kaleką (mój brat jest niewierzący).

        I tak mimo jeszcze wielu różnych dolegliwości z dnia na dzień było coraz lepiej.

      W grudniu Matylda została przewieziona do macierzystego szpitala a przed świętami Bożego Narodzenia do domu, lekarze i pielęgniarki były w szoku, jak ją zobaczyli, bo myśleli, że nie żyje. A TU ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE, BEZ ŻADNYCH POWIKŁAŃ. JEST W PEŁNI ZDROWA. WSZYSTKIE NARZĄDY SĄ ZDROWE, ŁĄCZNIE Z PŁUCAMI. CHWAŁA PANU NAJWYŻSZEMU !!!!!

         Dziękujemy  Panu Zygmuntowi Szczepańskiemu za modlitwę wstawienniczą za Matyldę.

 

Słowo na Środę, 17 Sierpień 2022

Niech zstąpi na mnie, PANIE, Twoja łaska, Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy.

Ks. Psalmów 119:41

W przystępie gniewu ukryłem przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel.

Ks. Izajasza 54:8

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA