Wizyta w Wiedniu, 23-25 maja 2016 r.

W dniach 23-25 maja 2016 r. gościłem, na zaproszenie ks. proboszcza Pawła Wójcigi i miejscowej grupy Odnowy w Duchu Świętym Św. Paweł, w  wiedeńskiej parafii Gartenstadt – Blut Christi. To austriacka rzymskokatolicka parafia, którą prowadzi  obecnie polski ksiądz, wspomniany wyżej P. Wójciga. wspierany przez kapłanów: Rodgers Mulenga (Zambia) i Elauterio Conrado Da Silva Junior (Brazylia). Przy parafii prężnie na wielu polach działa wspomniana polska grupa Odnowy Św. Paweł, a także liczne inne grupy modlitewne, w tym ok. 200-osobowy Legion Maryjny, oraz – dzięki staraniom proboszcza i miejscowej polonii – polska szkoła.

W trakcie pobytu spotkałem się z wieloma parafianami podczas modlitwy wstawienniczej oraz uczestniczyłem we mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie. Pomimo, że była to msza polska, tradycyjnie uczestniczyło w niej wielu niemieckojęzycznych parafian, dla których symultanicznie tłumaczył mieszkający od wielu lat w Wiedniu David Lemke. Z efektami  jego pracy można zapoznać się wysłuchując nagrania mszy w zakładce GALERIA > AUDIO, natomiast zdjęcia z wizyty można obejrzeć w zakładce FOTOGALERIA. Bardzo dziękuję Ci, David, za okazaną pomoc. Równie gorące podziękowania składam zarówno ks. Proboszczowi, jak i członkom grupy Odnowy za serdeczne przyjęcie i doskonałą organizację mojego pobytu.

A oto kilka słów od liderki grupy Św. Paweł, Agnieszki Ziętek:

” Ogromne Bòg zapłać dla Brata Zygmunta Szczepańskiego, który gościł u nas w Wiedniu w Parafii Gartenstadt  Blut Christi.

Dziękujemy za piękne świadectwo, posługę modlitwą wstawienniczą ,modlitwą o uzdrowienie oraz dobrą nowinę przekazaną przez głoszenie Kerygmatu.

Dzięki życzliwości i otwartości Proboszcza Pawła  Wójcigi oraz ogromnej potrzeby modlitwy wstawienniczej możemy gościć Brata Zygmunta znowu w naszej Parafii w listopadzie 2016.

Chwała Panu

Za wszystko i we wszystkim niech będzie Bòg uwielbiony ! Jedyny Pan prawdziwy Bòg!

Zapewniamy o naszej modlitwie

A.Z”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Środę, 17 Sierpień 2022

Niech zstąpi na mnie, PANIE, Twoja łaska, Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy.

Ks. Psalmów 119:41

W przystępie gniewu ukryłem przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel.

Ks. Izajasza 54:8

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020
WARSZAWA – 16.XI.2019
WARSZAWA – 16.XI.2019
ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019
Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie
KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
ARTYKUŁ
artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA