Głosków -€“ Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

.

 W niedzielę 1  maja  o godz. 18 00 uczestniczyliśmy we  Mszy Świętej  z modlitwą o  uzdrowienie fizyczne i duchowe, której przewodniczył ks. proboszcz Arkadiusz Piotrowski. W swoim kazaniu podkreślił, iż potrzeba miłości Bożej jest w każdym człowieku tylko –  trzeba otworzyć się na tę miłość. Po Mszy Świętej modlitwę o uzdrowienie poprowadził Zygmunt  Szczepański wraz z członkami grup Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel z Magdalenki  i Misericordia z Głoskowa.

GALERIA – Krzysztof Lubański

 Plakat: K.Lubański/J.Błeszyńska

 Podczas modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Bosko doświadczaliśmy łaski uzdrowienia relacji w rodzinach i pokoju w sercach.  W trakcie modlitwy Pan kierował do nas wiele słów między innymi:  „Z całego serca Panu zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku. Poznawaj Go na każdej swej drodze, On twe ścieżki wyrówna” (Prz 3, 5-6).

Był to dla nas czas spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem, Jego miłością i miłosierdziem oraz Jego uzdrawiającą łaską.

Jeśli doświadczyłeś działania łaski Bożej prosimy spisz swoje świadectwo z  i przekaż je ks. proboszczowi lub Zygmuntowi Szczepańskiemu na adres tejże strony internetowej.

Krzysztof Lubański

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Wtorek, 5 Marzec 2024

PAN napełnił Besaleela duchem Bożym, mądrością, rozumem, wiedzą i znajomością wszelkiego rzemiosła.

Ks. Wyjścia (2 Moj) 35:31

W domu Korneliusza:

Kiedy Piotr jeszcze mówił o tym, Duch Święty zstąpił na wszystkich, którzy słuchali nauki.

Dzieje Ap. 10:44

ARCHIWA