AUDIO

POCIESZENIE I STRAPIENIE  W RADIU JÓZEF

Przedstawiam Państwu zapis audycji radiowych emitowanych w Radiu Józef w cyklu „Pocieszenie i strapienie” autorstwa Roberta Tekieli.

W audycjach tych Robert umożliwił mi podzielenie się ze słuchaczami moimi doświadczeniami w posłudze modlitwą o uzdrowienie, szczególnie w sytuacjach, gdy spotykam się z chorymi, dla których medycyna nie znajduje już możliwości leczenia. Daję także świadectwo mojej drogi do Boga i Kościoła.

Jedna z audycji poświęcona została głównie promocji mojej książki „Raport z modlitwy o uzdrowienie”, a kolejna (z udziałem Ani Bugały) przybliża jeden z przypadków opisanych w tejże książce.

Aby odsłuchać wybraną audycję, kliknij w odpowiadającą jej grafikę poniżej.

4-MP3 01       3-mp3 02

2-mp3 03        5-MP3 04

.

BLIŻEJ NIEBA  – AUDYCJA RADIA WNET.

Zapraszam do wysłuchania odbytej w dniu 1 czerwca 2014 r. audycji z cyklu „Bliżej nieba” w internetowym Radiu Wnet. Audycję z moim udziałem poprowadził autor cyklu red. Hubert Czarnocki. By odtworzyć audycję, kliknij  jej ikonę poniżej.

1-MP3 05

.

RELACJA Z MSZY I MODLITWY O UZDROWIENIE W WIEDEŃSKIEJ PARAFII GARTENSTADT P.W. KRWI CHRYSTUSA W DNIU 25 KWIETNIA 2016 R.

Nagranie oraz tłumaczenie mszy i modlitwy na język niemiecki: Dawid Lemke.

Slajd1       Slajd2

Slajd1        Slajd2

 

Słowo na Sobotę, 13 Lipiec 2024

Jak nowe niebiosa i nowa ziemia, które Ja uczynię, trwać będą przede Mną - wyrocznia PANA - tak będzie trwało wasze potomstwo i wasze imię.

Ks. Izajasza 66:22

Paweł pisze o Izraelitach:

Jeżeli ich odrzucenie przyniosło światu pojednanie, to czymże będzie ich przyjęcie, jeżeli nie powstaniem ze śmierci do życia?

Rzymian 11:15

ARCHIWA