Wizyta na Isle of Wight i Reading 22-25.04.2017r.

To moja druga wizyta na wyspie. W podróż z Polski wyruszyliśmy z ks.Józefem Gruszkiewiczem. Z warszawskiego Okęcia mieliśmy wystartować w piątkowe południe, lecz na skutek zawirowań z biletami, wylecieliśmy po godz.21. Na Heathrow wylądowaliśmy zbyt późno, by zdążyć na prom na wyspę. Przygarnęli nas przyjaciele ks. Józefa w Waterlooville. Pomimo, ze na IoW dotarliśmy dopiero w sobotę, udało się zrealizować planowany program wizyty:

GALERIA

SOBOTA – 22 KWIETNIA

Sandown – od godz. 9.30 do ok. godz 12.00 – spotkania indywidualne                                                             14.00 –  Msza Święta z indywidualnym błogosławieństwem dla każdego (do ok. godz.16.00)                             Msza w Ventnor o 17.00 –  z błogosławieństwem

NIEDZIELA – 23 KWIETNIA

 Msza o 9.00 (ang) w Sandown – z błogosławieństwem                                                                                Msza o 11.00 (ang) w Shanklin  – z błogosławieństwem                                                                              Msza o 17.00 (po polsku) w Shanklin – z błogosławieństwem – spotkania indywidualne

Znalazł się także czas na spacer po Sandown w towarzystwie ks.Józefa i ks. seniora Briana Cook, kolację „na mieście”, podziwianie klifów. Zapamiętam także podróż zabytkową kolejką wzdłuż wybrzeża wysepki.

W poniedziałek udaliśmy się – na zaproszenie ks. Stanisława Gibzińskiego, proboszcza The Parish of Our Lady of Peace and Blessed Dominic Barberi – do Reading. Tam zaplanowane mieliśmy:

Godz. 18.00 – wystawienie Przenajświętszego Sakramentu, różaniec, modlitwa pojednania

Godz. 19.00  – Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i indywidualne błogosławieństwo.

Modlitwę diakonią muzyczną uświetnili goście z Birmingham – członkowie grupy Odnowy w Duchu Świętym „Wody Jordanu”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020
WARSZAWA – 16.XI.2019
WARSZAWA – 16.XI.2019
ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019
Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie
KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
ARTYKUŁ
artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA