Magdalenka 2021 – wybory nowego lidera Grupy EMMANUEL

W miniony wtorek 23 listopada 2021 r w Emmanuelu odbyły się wybory nowego lidera grupy. Prawidłowość przebiegu głosowania nadzorował główny odpowiedzialny koordynator Archidiecezji Warszawskiej Odnowy ks. Andrzej Grefkowicz.    Większością głosów wygrała dotychczasowa vice liderka i animatorka Monika Kowalczyk. W Emmanuelu jest już od 11 lat, a w posłudze pastoralnej rady grupy i jako animator służy już 9 lat.

Podziękowaliśmy uroczyście dotychczasowej wieloletniej liderce Zosi Woźniak, która przewodziła naszej grupie przez 16 lat, przez 5 kadencji.  W czasie jej posługi wiele dobrego się działo we wspólnocie, w parafii i dla dobra ogółu Odnowy i kościoła.

Podczas uroczystości były przemowy, podziękowania opiekuna grupy ks. Mirosława Cholewy, życzenia spisane na papirusie z podpisami wszystkich członków grupy, kwiaty, modlitwy i śpiew, były też łzy wzruszenia.

W wyrazie naszej wdzięczności za wieloletnią posługę lidera i animatora, za duchowe prowadzenie grupy i matkowanie nam wręczyliśmy Zosi osobę Matki Bożej Fatimskiej napisaną w ikonie. Ikona została napisana  na desce i obmodlona przez artystkę Elżbietę Cyganek.

Na koniec był słodki poczęstunek- tort czekoladowo-pomarańczowy własnoręcznie wykonany przez jedną z naszych animatorek. Napis brzmiał : Dziękujemy Zosiu Emmanuel.

Prosimy o modlitwę za naszą Zosię i za nową liderkę Monikę.

Monika Kowalczyk

Zapraszamy do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Wtorek, 21 Maj 2024

Twoje słowo jest lampą dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce.

Ks. Psalmów 119:105

Bo z tobą jest PAN, przed sidłem twą nogę ochroni.

Ks. Przysłów Salomona 3:26

ARCHIWA