MOJA KSIĄŻKA

RAPORT Z MODLITWY O UZDROWIENIE

Raport z modlitwy o uzdrowienie

  • Jeżeli w życiu nic Cię nie cieszy
  • Stawiasz sobie pytanie: po co żyć?
  • Jeżeli szukasz autentycznej relacji z Bogiem, bo wydaje Ci się, że jesteś daleko od Niego
  • Choroba dotknęła Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich
  • Choroba odbiera Ci chęć do życia
  • Uwikłałeś się w praktyki okultystyczne
  • Chcesz odnowić relację z Bogiem
  • Pragniesz świadectw ludzi uzdrowionych przez Jezusa

TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!!!

„Raport z modlitwy o uzdrowienie” to książka o charakterze pamiętnika, w którym Zygmunt Henryk Szczepański opisuje swoje bardzo osobiste i głęboko duchowe doświadczenia. Nie są to więc „nowinkarskie” opisy, dramatycznych niekiedy, historii ludzi, z którymi się spotyka, ale przede wszystkim świadectwo działania Boga w życiu Autora i ludzi, którym posługuje.

„Raport” nie jest książką stricte teologiczną. Opisane przez Autora doświadczenia stanowią piękne świadectwo żywej i autentycznej relacji z Chrystusem. Dobry Bóg może przez nie pomnażać wiarę i umacniać chrześcijańską nadzieję tam, gdzie ze względów na ogrom cierpienia, może jej po ludzku brakować.

Nie mniej ważną kwestią jest fenomen posługi osoby świeckiej tak szczególnym charyzmatem, jakim jest dar modlitwy o uzdrowienie. Świadectwo życia Zygmunta jest wymownym przykładem, że nie tylko duchowni czy osoby konsekrowane, ale każdy chrześcijanin jest wezwany do posługi charyzmatami.

Trudne doświadczenia w życiu Autora (śmierć i choroby bliskich czy też własne problemy zdrowotne) ukazują również, że uzdrowienie jest darem Chrystusa, a nie czymś ” wypracowanym” czy zasłużonym przez nawet gorliwie modlącego się człowieka. Postawa Zygmunta ukazuje, że osoba posługująca tak szczególnym darem nie jest wolna od różnych problemów, ale jak każdy chrześcijanin jest wezwana do pokornego konfrontowania się z codziennością, także w wymiarze Krzyża. W „Raporcie” na uwagę zasługuje ponadto podkreślanie wielkiej wagi i nieocenionej wartości sakramentów świętych, w których Bóg działa w sposób szczególny. Środki, jakimi posługuje się Zygmunt są najprostsze: pokorna, gorliwa i wytrwała modlitwa, poprzez którą Bóg czyni cuda.

Ufam, że „Raport z modlitwy o uzdrowienie” może stać się dobrą okazją i zarazem zachętą do ewangelizacji. Oby lektura tych świadectw była sposobnością do spotkania z żywym Chrystusem-Lekarzem ciała i duszy.

autor: Zygmunt Henryk Szczepański
wydanie: drugie
oprawa: miękka

ISBN: 978-83-61803-00-3
format: 145×205 mm
stron: 126
data wyd.: 2011

.

W 2014 roku książka została wydana w formie audiobooka. Tekst czyta – pro bono – aktor teatralny i filmowy, lektor na stałe współpracujący z kanałem TV Puls, Zbigniew Dziduch.Płytę wydała firma „Rajmedia”.

płyta na str3   płyta na str1

płyta na str4   płyta na str2

.

ZAMÓWIENIA:

Księgarnia internetowa

oraz

Antykwariat Vektor

lub bezpośrednio od autora książki:

 sms: 698 051 691
e-mail: kup-od-autora@wp.pl

.

Galeria poniżej prezentuje moment zakończenia prac nad „Raportem z modlitwy o uzdrowienie” oraz osoby, które pomocą organizacyjną i materialną przyczyniły się do jego powstania. Z tego kwietniowego spotkania w 2009 roku w Czersku, maszynopis pojechał prosto do drukarni Jezuitów w Lodzi.

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA