Posługa w Domu Pomocy Społecznej w Mieni – 10.02.2018 r.

Tym razem Bóg wystosował nam zaproszenie do  kaplicy w Domu Pomocy Społecznej w  Mieni byśmy tam, ludziom dźwigającym swoje krzyże, zanieśli dobrą nowinę o miłości Jezusa i jego pomocy w niesieniu tych krzyży. Adorację oraz modlitwę o uzdrowienie jaką poprowadził Zygmunt Szczepański wraz z członkami Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel z Magdalenki i Misericordia z Głoskowa, poprzedziła msza święta pod przewodnictwem ks.Marka Chocieja. W trakcie modlitwy wszyscy obecni mieli okazję do świadomego
odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Tym samym  otworzyli się na łaski, jakimi pragnie obdarzyć ich Jezus miłosierny, któremu zawierzyli swoje życie. Ksiądz Marek podkreślił, iż przez 7 lat posługi w DPS Mienia nie miał na mszy tak licznie zgromadzonych wiernych,  a pensjonariusze przebywający  na korytarzach  zdziwieni pytali, jakie to święto? Osoba chora na SM, która  doświadczyła oczyszczenia poprzez morze wylanych  łez  przyznała, iż do końca swoich dni na tym świecie nie zapomni tej uroczystości i przekazanego jej słowa poznania. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił zespół z nowo powstałej Odnowy w Duchu Świętym z Parafii w Barczącej. Owoce tej modlitwy zapewne dopiero zaczną dojrzewać, ale już zakiełkowały pewnymi pomysłami podesłanymi przez Ducha Świętego.

Zosia Bogdanowicz

Zapraszam do FOTOGALERII autorstwa Zosi Bogdanowicz i Krzysztofa Lubańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020
WARSZAWA – 16.XI.2019
WARSZAWA – 16.XI.2019
ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019
Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie
KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
ARTYKUŁ
artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA