rok 2014

11 stycznia 2014 r.

Dziękuję Najwyższemu Bogu, ze uwierzyłam i wspólnie z Bratem Zygmuntem wymodliłam swoje uzdrowienie z ciężkiej choroby nowotworowej. Od operacji minęło już 3,5 roku i wszystkie badania tomografem wykazują cofnięcie choroby. Jestem szczęśliwa, ze mogę tu przyjeżdżać i wspólnie prosić o łaski dla całej Rodziny.

Równie pomyślnie zakończyło się wstawiennictwo i modlitwa za zdrowie i zajście w ciążę mojej córki. Za miesiąc będę babcią, a wcześniej lekarze nie dawali nam żadnych szans. Zajście córki w ciążę okrzyknięto cudem. Niech takie cuda spotkają wszystkich modlących się z Bratem Zygmuntem.

Dziękuję.  Elżbieta

Dziękuję za córkę Ligię. Żona przez długi czas nie mogła zajść w ciążę. Niedługo po wspólnej modlitwie się udało.

Mariusz, 25.01.2014 r.

Serdecznie dziękuję Panu Jezusowi za uleczenie mojej wnuczki Oli z ciężkiej i rzadko spotykanej choroby serca. Po modlitwie brata Zygmunta Ola została cudownie uzdrowiona. Gdy lekarze nie dawali szans, wnuczka za pośrednictwem modlitwy brata odzyskała zdrowie.

Bóg zapłać panu Zygmuntowi.

Elżbieta, 24.06.2014. 

(świadectwo mamy Oli zamieszczone powyżej)

Panie Jezu

Serdecznie dziękuję za pomyślny zabieg kardiologiczny, który uleczył moją córkę Wiktorię z choroby serca  po modlitwie brata Zygmunta o dobrą konsultację kardiochirurgiczną lekarzy. Dziękuję za spokój serca podczas zabiegu, którym obdarzył mnie Jezus i wyzwolił od lęków.

Bóg zapłać

30.07.2014 r. Sylwia i Mariola

Panie Jezu, dziękuję Ci za Zygmunta, którego postawiłeś na mojej drodze życia, za to, że przemienił moje życie, że uwierzyłam w to, że Jezus czyni cuda, które zdarzają się w naszym życiu.

Bogu niech będą dzięki.

30.07.2014 r. Ewa

Panie Jezu, bardzo Ci dziękuję za modlitwę Pana Zygmunta, przez którą moje dzieci poczuły się znacznie lepiej, a wyniki EEG mojego synka bardzo zaskoczyły lekarzy. Córka też czuje się znacznie lepiej. Dzięki Panu Zygmuntowi i jego modlitwie moje dzieci są zdrowe, a ja sama uwierzyłam w ogromną moc modlitwy. Bogu wielkie dzięki za jego miłość i modlitwę uzdrawiającą Zygmunta.

10.09.2014. Ania

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA