rok 2018

26.04.2018

Dziękuję Ci Boże i tobie bracie Zygmuncie za uzdrowienie mojej wnuczki Zuzi. Bóg zapłać.

Babcia Basia

.

26.04.2018

Serdecznie dziękuję za pomoc w tragicznych tarapatach finansowych. Pan Bóg postawił takich ludzi na mojej drodze, którzy pomogli mi uporać się z tym strasznym długiem. Jestem bardzo wdzięczna za modlitwę do Boga. Serdeczne Bóg zapłać.

Barbara

.

19.07. 2018

Panie Boże, dziękuję Ci za dar macierzyństwa mojej córki Pauliny, za brata Zygmunta i jego modlitwę wstawienniczą, która wysłuchałeś, Panie. Bądź uwielbiony Panie Jezu Chryste za Twoje działanie w moim życiu, w życiu mojej córki, za cuda, które czynisz, Panie. Poprzez ten wpis chcę złożyć świadectwo mocy modlitwy wstawienniczej brata Zygmunta. Byłam tu po raz pierwszy 17 maja 2018 – dwa miesiące temu, poleciłam bratu Zygmuntowi w modlitwie moje dzieci. Córka Paulina, od 5 lat po ślubie, nie mogła zajść w ciążę. To był główny powód mojego przyjazdu do brata Zygmunta. Dzisiaj jestem tu dlatego, by dziękować Panu Bogu za wstawiennictwo brata Zygmunta. Moja córka spodziewa się dziecka. Jest w 12 tygodniu ciąży. Chwała Panu.

Wiesia

.

12.09. 2018

Byłam na modlitwie wstawienniczej pod koniec czerwca z problemami zdrowia fizycznego. Pan Bóg uzdrowił mój kręgosłup. Już dwa dni po spotkaniu i modlitwie przez brata Zygmunta poczułam ulgę. Do dziś nie mam bóli kręgosłupa. Chwała Panu za wszystko, co czyni dla mnie, mojej rodziny, za wszystkie łaski, jakie nam daje, za uzdrowienie mojego małżeństwa.

Anna

.

15.11. 2018

W czerwcu 2018 r. byłam na modlitwie wstawienniczej u brata Zygmunta. Męczyły mnie straszne lęki, nabawiłam się nerwicy lękowej, spowodowanej wiarą w gusła i zabobony. Wierzyłam w sny, cyganki, bałam się darowanych krzyży. Do brata Zygmunta przybyłam jako psychiczny wrak człowieka. Dziś jestem zdrową, spokojna osobą, ból psychiczny i leki ustąpiły. Zawierzyłam życie swoje i mojej rodziny Matce Bożej. Od dnia zawierzenia zaufałam bożemu miłosierdziu. Za wszystkie łaski, za opiekę i bożą opatrzność, chwałą Panu.

Monika

.

30.05. 2018

Do brata Zygmunta przyjechałam, aby się wspólnie pomodlić w intencji córki, która nie mogła mieć dzieci. Minął rok i po 5 latach małżeństwa urodziła się dziewczynka. Pragnę oddać chwałę Panu, że okazał swą moc na modlitwie z bratem Zygmuntem.

Mama

Słowo na Czwartek, 30 Listopad 2023

Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.

Ks. Izajasza 1:18

Chrystus nie przez krew kozłów i cielców, lecz przez własną krew wszedł raz na zawsze do Miejsca Świętego, zdobywszy wieczne odkupienie.

Hebrajczyków 9:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA