ŚWIADECTWO AGNIESZKI

Przyjechałam do Brata Zygmunta w jednym z najtrudniejszych momentów życia. Byłam załamana relacjami z mężem, który był alkoholikiem. Miałam ciężką anemię, brak sensu życia, problemy sądowe i ogólnie ciężką depresję . Po powrocie z pracy kładłam się do łóżka, gdyż nie miałam siły wykonać najprostszych czynności domowych. Po wizycie u Brata Zygmunta płakałam przez dwa tygodnie  non stop. Na ulicy, w pracy, w domu, oglądając reklamy, rozmawiając z ludźmi. Takie otępienie trwało i trwało, a potem nastąpił czas takiej radości, jakiej nigdy w życiu nie odczuwałam. Potrafię się cieszyć wszystkim, wszystko sprawia mi radość. Problemy się rozproszyły, straciły swoja moc. Zdrowie udało mi się szybko odzyskać mimo, że miesiąc wcześniej miałam skierowanie do szpitala na transfuzję krwi. Moja przyjaciółka, która również była w tym samym czasie na wizycie u Brata  Zygmunta w intencji znalezienia nowej pracy, właściwie otrzymała „pracę życia” i również każdego dnia towarzyszy jej ta niesamowita radość życia jak mi. A w uszach dźwięczą nam słowa pieśni „ Spotkał mnie dziś Pan i radość ogromną w sercu mam!”.

Chwała Panu!

Agnieszka

Słowo na Czwartek, 30 Listopad 2023

Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.

Ks. Izajasza 1:18

Chrystus nie przez krew kozłów i cielców, lecz przez własną krew wszedł raz na zawsze do Miejsca Świętego, zdobywszy wieczne odkupienie.

Hebrajczyków 9:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA