świadectwo Dominiki II

Dziękuję Ci Jezu za łaskę uzdrowienia. Wykryto u mnie cukrzycę typu I, tzw. młodzieńczą. Czekał mnie już tylko pobyt w szpitalu, mający na celu ustalenie dawek insuliny. Oprócz tego wykryto guza – torbiel na jajniku, nie wiadomo było dokładnie, co to jest. Wiadomo było, że taki twór z litej tkanki nie może się wchłonąć. Istniało pewne prawdopodobieństwo, że jest to nowotwór złośliwy, lub że ulegnie zezłośliwieniu za jakiś czas. Lekarze chcieli go wyciąć. Temu wszystkiemu towarzyszyły zaburzenia hormonalne oraz diagnoza, że najprawdopodobniej nie będę mogła mieć dzieci. Bardzo źle się czułam przez cały czas, to wszystko bardzo mnie przytłoczyło. Nie mogłam spać, tylko płakałam, często  nie miałam siły, by wysiąść z autobusu na odpowiednim przystanku, Nie mogłam nawet utrzymać długopisu na wykładach. Ale po pierwszej modlitwie u Brata Zygmunta poczułam się lepiej i badania wykazały, że nie ma cukrzycy, praca trzustki wróciła do normy. Po następnej modlitwie oraz modlitwach rodziny i wspólnoty okazało się, że nowotwór zniknął, choć nie było to możliwe. Lecz najbardziej pragnę podziękować za uzdrowienie wewnętrzne, za uzdrowienie wewnętrznych zranień, za pokój i radość serca. Dziękuję za przemianę życia i modlitwy.

Chwała Panu.

Dominika

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA