świadectwo Dominiki

Moje pierwsze spotkanie z Bratem Zygmuntem Szczepańskim miało miejsce w listopadzie 2014 roku. Po miesiącu mieszkania w nowym dla mnie miejscu w Anglii i uczęszczaniu na angielskie msze święte w pobliskim kościele, w pierwszy piątek miesiąca postanowiłam wybrać się do polskiej parafii. Skorzystałam z sakramentu spowiedzi i po mszy zostałam na modlitwę o uzdrowienie, przy czym wcześniej nie miałam pojęcia, że taka będzie miała miejsce. Pamiętam, że po jednej z pieśni klęczałam, ciągle mając w głowie jej słowa, i dopiero po chwili dotarło do mnie, co Brat Zygmunt mówił: młoda dziewczyna, kilka lat temu próbowała popełnić samobójstwo, ma pracę i przyjaciół, teraz Pan Jezus ją uzdrowił. Do końca spotkania płakałam, jednocześnie zastanawiając się czy to na pewno o mnie ,jakie są szanse, że w kościele jest druga osoba z takim samym doświadczeniem? I przecież wtedy nie miałam ani przyjaciół, ani pracy?

Po wszystkim podeszłam do Brata Zygmunta ze swoimi wątpliwościami, a on w rozmowie udzielił mi kilku rad i zaprosił na spotkanie grupy charyzmatycznej. Zjawiłam się następnego dnia, złożyłam świadectwo, zostałam do teraz. Od tamtego czasu rzeczywiście zabezpieczyłam swoją pracę, którą dorywczo wykonywałam wcześniej, a w moim życiu pojawiło się wiele bliskich osób. Jestem wdzięczna Bratu Zygmuntowi za jego posługę i życzliwość.

 Chwała Panu.

Dominika

Słowo na Czwartek, 30 Listopad 2023

Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.

Ks. Izajasza 1:18

Chrystus nie przez krew kozłów i cielców, lecz przez własną krew wszedł raz na zawsze do Miejsca Świętego, zdobywszy wieczne odkupienie.

Hebrajczyków 9:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA