świadectwo Krystyny z Anglii

Uczęszczam na spotkania grupy Wody Jordanu w Birmingham od 6 lat.

Ostatnie 10 lat spędziłam w Anglii. W lutym 2015 roku kiedy spotkałam się na indywidualnej modlitwie z bratem Zygmuntem w Birmingham po krótkiej rozmowie i wspólnej modlitwie brat Zygmunt w dalszej części spotkania modląc się nade mną w słowie poznania wymienił moje dolegliwości wśród nich padło uszkodzenie oka. Uszkodzenie oka polegało na opadniętej powiece do połowy źrenicy. Wypadek ten miał miejsce 15 lat temu kiedy to w lesie uderzyła mnie bardzo mocno gruba gałąź w oko. Konsekwencją tego w tamtym czasie był ogromny ból a potem opadająca powieka. Martwiło mnie bo wyglądało na to, że z biegiem lat powieka na stałe zakryje oko i będę miała trudności z czytaniem w szczególności Pisma świętego, które uwielbiam.

Od pierwszej modlitwy brata Zygmunta w lutym 2015 w Birmingham zauważyłam, że powieka się podnosi. Będąc na mszy z modlitwą o uzdrowienie w maju 2015 w Birmingham, gdzie też był obecny brat Zygmunt oznajmił, że jest w kościele kobieta, której Jezus uzdrawia lewe oko. Po krótkim namyśle uznałam, że to ja jestem tą szczęściarą, którą Jezus przez wstawiennictwo brata Zygmunta dotknął swoją łaską uzdrowienia. Z radością więc poszłam złożyć świadectwo i wiarę na całkowite uzdrowienie mojego oka. Oznajmiam, że proces uzdrowienia trwa.

Chwała Panu. Bóg zapłać Bratu Zygmuntowi.

Radosna Chrześcijanka Krysia.

Słowo na Czwartek, 30 Listopad 2023

Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.

Ks. Izajasza 1:18

Chrystus nie przez krew kozłów i cielców, lecz przez własną krew wszedł raz na zawsze do Miejsca Świętego, zdobywszy wieczne odkupienie.

Hebrajczyków 9:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA