świadectwo Krystyny z Anglii

Uczęszczam na spotkania grupy Wody Jordanu w Birmingham od 6 lat.

Ostatnie 10 lat spędziłam w Anglii. W lutym 2015 roku kiedy spotkałam się na indywidualnej modlitwie z bratem Zygmuntem w Birmingham po krótkiej rozmowie i wspólnej modlitwie brat Zygmunt w dalszej części spotkania modląc się nade mną w słowie poznania wymienił moje dolegliwości wśród nich padło uszkodzenie oka. Uszkodzenie oka polegało na opadniętej powiece do połowy źrenicy. Wypadek ten miał miejsce 15 lat temu kiedy to w lesie uderzyła mnie bardzo mocno gruba gałąź w oko. Konsekwencją tego w tamtym czasie był ogromny ból a potem opadająca powieka. Martwiło mnie bo wyglądało na to, że z biegiem lat powieka na stałe zakryje oko i będę miała trudności z czytaniem w szczególności Pisma świętego, które uwielbiam.

Od pierwszej modlitwy brata Zygmunta w lutym 2015 w Birmingham zauważyłam, że powieka się podnosi. Będąc na mszy z modlitwą o uzdrowienie w maju 2015 w Birmingham, gdzie też był obecny brat Zygmunt oznajmił, że jest w kościele kobieta, której Jezus uzdrawia lewe oko. Po krótkim namyśle uznałam, że to ja jestem tą szczęściarą, którą Jezus przez wstawiennictwo brata Zygmunta dotknął swoją łaską uzdrowienia. Z radością więc poszłam złożyć świadectwo i wiarę na całkowite uzdrowienie mojego oka. Oznajmiam, że proces uzdrowienia trwa.

Chwała Panu. Bóg zapłać Bratu Zygmuntowi.

Radosna Chrześcijanka Krysia.

Słowo na Niedzielę, 4 Czerwiec 2023

Wykarczujcie swoje karczowiska i nie rzucajcie nasienia w ciernie.

Ks. Jeremiasza 4:3

Posiejcie sobie sprawiedliwość, a zbierzecie miłość.

Ks. Ozeasza 10:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA