świadectwo Krystyny z Anglii

Uczęszczam na spotkania grupy Wody Jordanu w Birmingham od 6 lat.

Ostatnie 10 lat spędziłam w Anglii. W lutym 2015 roku kiedy spotkałam się na indywidualnej modlitwie z bratem Zygmuntem w Birmingham po krótkiej rozmowie i wspólnej modlitwie brat Zygmunt w dalszej części spotkania modląc się nade mną w słowie poznania wymienił moje dolegliwości wśród nich padło uszkodzenie oka. Uszkodzenie oka polegało na opadniętej powiece do połowy źrenicy. Wypadek ten miał miejsce 15 lat temu kiedy to w lesie uderzyła mnie bardzo mocno gruba gałąź w oko. Konsekwencją tego w tamtym czasie był ogromny ból a potem opadająca powieka. Martwiło mnie bo wyglądało na to, że z biegiem lat powieka na stałe zakryje oko i będę miała trudności z czytaniem w szczególności Pisma świętego, które uwielbiam.

Od pierwszej modlitwy brata Zygmunta w lutym 2015 w Birmingham zauważyłam, że powieka się podnosi. Będąc na mszy z modlitwą o uzdrowienie w maju 2015 w Birmingham, gdzie też był obecny brat Zygmunt oznajmił, że jest w kościele kobieta, której Jezus uzdrawia lewe oko. Po krótkim namyśle uznałam, że to ja jestem tą szczęściarą, którą Jezus przez wstawiennictwo brata Zygmunta dotknął swoją łaską uzdrowienia. Z radością więc poszłam złożyć świadectwo i wiarę na całkowite uzdrowienie mojego oka. Oznajmiam, że proces uzdrowienia trwa.

Chwała Panu. Bóg zapłać Bratu Zygmuntowi.

Radosna Chrześcijanka Krysia.

Słowo na Czwartek, 25 Kwiecień 2024

Uzdrów mnie, Panie, bym się stał zdrowym; ratuj mnie, bym doznał ratunku. Ty bowiem jesteś moją chlubą.

Ks. Jeremiasza 17:14

Jezus obchodził całą Galileę, nauczając w tamtejszych synagogach, głosząc Ewangelię o królestwie i lecząc wszystkie choroby i wszelkie słabości wśród ludu.

Ew. Mateusza 4:23

ARCHIWA