Świadectwo Marie z UK (październik 2016 r.)

Prayers of thanks for healing

I have not got the words to express how I feel,brother zygmunt with Father Joe prayed over me .I was a  very troubled soul and the pain in my lung and chest was practically unbearable .I have had all the antibiotic ,steroids that you can get ,I have been told I looked like a really old lady ,I am 65.

On  Monday  17/10/2016 at 10 o’clock in the morning my life changed for ever .BY the power of healing  prayer  I been cured it is a miracle I can breath without pain , my lung has no pain ,I keep touching but no pain .I am walking on air and been told I no longer look like an old lady but I look radiant  If only I could explain how I feel and I ask the Good Lord WHY ME I am not worthy for this  beautiful Gift .Dear Jesus I trust in you with all my heart and soul ,how ,what can I do to thank you for this Gift  Please Lord tell me ,Jesus  I trust in you help me to love you more more  .Thank you from the bottom of my heart brother Zygmunt God Bless you and Our Lady keep you safe in Her Arms.

.

Podziękowanie za uzdrowienie

Brak mi słów by wyrazić to co czuję, brat Zygmunt wraz z księdzem Joe pomodlili się nade mną. Byłam bardzo zmartwiona a ból w moich płucach i klatce piersiowej był praktycznie nie do zniesienia. Brałam wszelkiego rodzaju antybiotyki, sterydy, wszystko co można dostać, mówiono mi, że wyglądam jak kobieta w bardzo podeszłym wieku, a mam 65 lat.

W poniedziałek 17/10/2016 o godzinie 10-ej rano moje życie zmieniło się całkowicie. Mocą modlitwy o uzdrowienie zostałam uzdrowiona. To jest cud, mogę oddychać bez bólu, w moich płucach nie czuję już bólu, mogę je dotknąć i nie ma już bólu. Teraz jestem w siódmym niebie, ludzie mówią mi, że już nie wyglądam jak stara kobieta, ale jestem rozpromieniona. Nie potrafię nawet wyrazić jak się czuję, pytam Dobrego Pana: DLACZEGO JA? Nie jestem godna tego pięknego daru. Drogi Jezu, ufam Tobie całym sercem i całą duszą, Panie proszę powiedz co mogę zrobić by Ci podziękować za ten dar. Jezu ufam Tobie, pomóż mi kochać Cię bardziej. Z całego serca dziękuję bratu Zygmuntowi, niech Cię Bóg błogosławi a Maryja niech ochrania Cię w swoich ramionach.

Tłumaczenie: Magdalena Adamczak-Savage

 

Słowo na Wtorek, 5 Marzec 2024

PAN napełnił Besaleela duchem Bożym, mądrością, rozumem, wiedzą i znajomością wszelkiego rzemiosła.

Ks. Wyjścia (2 Moj) 35:31

W domu Korneliusza:

Kiedy Piotr jeszcze mówił o tym, Duch Święty zstąpił na wszystkich, którzy słuchali nauki.

Dzieje Ap. 10:44

ARCHIWA