Świadectwo uzdrowienia Teresy P-S

  W lipcu 2015 roku  zdiagnozowano u mnie raka płaskonabłonkowego pochwy-pierwotny.  Rokowania nie były zbyt dobre. Podjęłam leczenie w Centrum Onkologii  im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.  Lekarze wahali się, jakie leczenie wybrać, bo jest to rzadki przypadek . Zostało powołane  konsylium. Miejsce nieoperacyjne, pozostaje tylko poddanie się  chemioterapii połączonej z radioterapią. Dane mi było natrafić  na dwóch wspaniałych lekarzy, którzy  profesjonalnie przygotowali mnie do leczenia.  Zostałam również  przygotowana przez Doktora, że po radioterapii  nie będę trzymała stolca i konieczne będzie założenie stomii.  Życie jest ważniejsze, a ze stomią można normalnie żyć.  Z relacji mojej córki Basi dowiedziałam się, że Pan Doktor przygotował ją na przebieg i skutki mojej choroby. Powiedział, że w trakcie radioterapii będę bardzo cierpieć, skóra naświetlona będzie schodzić i będą tworzyć się  bolesne rany.  W trakcie leczenia może być różnie, proszę być przygotowanym na wszystko. Powtórzył również,  że  założenie  stomi to jest najmniejszy problem w tym przypadku. Miałam  podawaną chemię co 3 tygodnie. W trakcie pobytu w szpitalu zostały mi podane 2 razy  wlewy chemii, które trwały 72 godziny  (około 5 dni),  równocześnie  byłam poddawana radioterapii , która trwała 26 dni. Po radioterapii zostałam poddana znowu wlewom chemii,  która  również trwała 72 godziny. Leczenie było bardzo drastyczne,  momentami byłam bardzo słaba. Czułam przy mnie obecność Pana Jezusa, który dodawał mi siły do walki.   Bardzo dziękuję bratu Zygmuntowi Szczepańskiemu  za modlitwę  wstawienniczą o  moje uzdrowienie.   Dzięki modlitwie brata Szczepańskiego  dokonał się cud. Zostałam uzdrowiona . Modlitwa  brata Szczepańskiego dodała mi siły, odwagi, wiary,  nadziei, pogody ducha.  Nie poddałam się, poszłam walczyć i dzięki  modlitwie wstawienniczej również  do bł. Jerzego Matulewicza, zostałam uzdrowiona.  Po nowotworze  nie ma śladu. Jestem w pełni  zdrowa.  Nie mam problemów z wypróżnianiem, wszystko czuje, obyło się bez stomi.

Na dowód wygrania walki z rakiem w załączeniu dodaję 2  opisy rezonansu magnetycznego z początku leczenia i po zakończeniu leczenia.

Teresa P-S

Rzeszów,  23.08.2016

Słowo na Czwartek, 30 Listopad 2023

Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.

Ks. Izajasza 1:18

Chrystus nie przez krew kozłów i cielców, lecz przez własną krew wszedł raz na zawsze do Miejsca Świętego, zdobywszy wieczne odkupienie.

Hebrajczyków 9:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020

WARSZAWA – 16.XI.2019

WARSZAWA – 16.XI.2019

ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019

Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie

KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

ARTYKUŁ

artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA

DROGA KRZYŻOWA

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA