Drugie spotkanie w Birmingham 7-10 listopada 2014 r.

Owoce mojej drugiej wizyty w Birmingham zamieszczam poniżej w formie wybranych świadectw i fotografii autorstwa Joanny Domichowskiej.

Miałem wielką przyjemność posłuchać Pana świadectwa w kościele p.w. św. Michała Archanioła w B-ham. Należę do Wspólnoty Rodzin przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim, regularnie co 6-7 tyg. jestem w kraju.

Zapraszam do GALERII.

Plakat: Edyta Jakubiec

Tęsknota za żoną i dziećmi mimo tego daje się we znaki. Kiedyś nie pomyślałbym że msza w ojczystym języku będzie miała dla mnie tak ogromną wartość. Modlitwa i wiara pozwala mi trwać z dala od domu. Ja też mogę dzisiaj powiedzieć że Jezus jest moim przyjacielem, nieustannie czuję jego miłość i dobroć, a świadectwa takie jak Pana potwierdzają i umacniają mnie w przekonaniu że wybrałem właściwą drogę. Chwała Panu!

Życzę dużo łask Bożych i wszystkiego dobrego.
Z wyrazami szacunku. JK

Udało się uwiecznić na nich jak Duch radości udzielał się nam wszystkim – nie pamiętam, abyśmy kiedykolwiek wcześniej tak radowali się wspólnymi chwilami we wspólnocie. To było ewidentne działanie łaski.

Chwała Bogu, że było nam dane gościć Brata w naszej parafii i korzystać z tych wszystkich darów, które Bóg zechciał rozdawać nam przez Twoje ręce.

To był błogosławiony czas i już nie możemy się doczekać kiedy znowu się zobaczymy.

Z Panem Bogiem !!!

Asia i Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Czwartek, 25 Kwiecień 2024

Uzdrów mnie, Panie, bym się stał zdrowym; ratuj mnie, bym doznał ratunku. Ty bowiem jesteś moją chlubą.

Ks. Jeremiasza 17:14

Jezus obchodził całą Galileę, nauczając w tamtejszych synagogach, głosząc Ewangelię o królestwie i lecząc wszystkie choroby i wszelkie słabości wśród ludu.

Ew. Mateusza 4:23

ARCHIWA