Posługa w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim

Po około 3 latach wróciliśmy do parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim. Uczestniczyliśmy w Eucharystii w intencji ludzi chorych, którą sprawowali ks. proboszcz i opiekun miejscowej grupy Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”. Po Mszy Świętej głosiliśmy kerygmat oraz prowadziliśmy modlitwę uwielbienia i uzdrowienia.

ZDJĘCIA  Krzysztofa Lubańskiego.

Naszą grupę posługującą modlitwą wstawienniczą, goszczącą w wielu zaprzyjaźnionych parafiach, stanowią członkowie grup Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” z Magdalenki i „Misericordia” z Głoskowa, osoby przygotowane formacyjnie przez uczestnictwo w licznych i różnorodnych rekolekcjach, którzy ukończyli 2-letnią szkołę animatorów, seminarium o posłudze modlitwą wstawiennicza, mają długi staż w diakonii modlitwy wstawienniczej, za którą w „Emmanuelu” odpowiada Maria Ryczywolska.

Trzon grupy tworzą Zygmunt Szczepański, Zofia Woźniak, Lidia i Krzysztof Lubańscy oraz Urszula Grudzińska.  Często ( w miarę dysponowania wolnym czasem), owocnie wspierani jesteśmy przez Zbigniewa Woźniaka, Jarosława Michalika,  Roberta Nowakowskiego i Przemysława Lipińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Wtorek, 5 Marzec 2024

PAN napełnił Besaleela duchem Bożym, mądrością, rozumem, wiedzą i znajomością wszelkiego rzemiosła.

Ks. Wyjścia (2 Moj) 35:31

W domu Korneliusza:

Kiedy Piotr jeszcze mówił o tym, Duch Święty zstąpił na wszystkich, którzy słuchali nauki.

Dzieje Ap. 10:44

ARCHIWA