Posługa w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim

Po około 3 latach wróciliśmy do parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim. Uczestniczyliśmy w Eucharystii w intencji ludzi chorych, którą sprawowali ks. proboszcz i opiekun miejscowej grupy Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”. Po Mszy Świętej głosiliśmy kerygmat oraz prowadziliśmy modlitwę uwielbienia i uzdrowienia.

ZDJĘCIA  Krzysztofa Lubańskiego.

Naszą grupę posługującą modlitwą wstawienniczą, goszczącą w wielu zaprzyjaźnionych parafiach, stanowią członkowie grup Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” z Magdalenki i „Misericordia” z Głoskowa, osoby przygotowane formacyjnie przez uczestnictwo w licznych i różnorodnych rekolekcjach, którzy ukończyli 2-letnią szkołę animatorów, seminarium o posłudze modlitwą wstawiennicza, mają długi staż w diakonii modlitwy wstawienniczej, za którą w „Emmanuelu” odpowiada Maria Ryczywolska.

Trzon grupy tworzą Zygmunt Szczepański, Zofia Woźniak, Lidia i Krzysztof Lubańscy oraz Urszula Grudzińska.  Często ( w miarę dysponowania wolnym czasem), owocnie wspierani jesteśmy przez Zbigniewa Woźniaka, Jarosława Michalika,  Roberta Nowakowskiego i Przemysława Lipińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Słowo na Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca.

Rzymian 6:4

Razem z Chrystusem pogrzebani w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił.

Kolosan 2:12

ANIN – 16.09.2020

ANIN – 16.09.2020
WARSZAWA – 16.XI.2019
WARSZAWA – 16.XI.2019
ISLE OF WIGHT 4-6.X.2019
Październikowa wizyta na wyspie. Szczegóły zamieścimy w późniejszym terminie
KRASNOBRÓD – 16 MAJA 2019 R.
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
ARTYKUŁ
artykuł

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem
przeprowadzonym ze mną przez Basię Habich. Tekst opublikowany został w gazecie parafialnej MAGDALENKA.
Aby otworzyć treść artykułu, należy kliknąć w zdjęcie powyżej.

DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI
ŚW. STANISŁAW PAPCZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się z sylwetką naszego nowego świętego - św. Stanisława Papczyńskiego, którego doczesne szczątki spoczywają w sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii, miejscu, które stworzył i w którym działał w latach 1677-1701.
Kliknij obrazek.

ARCHIWA